MISTRZOWIE KODOWANIA

Rozpoczął się kolejny rok szkolny 2023/2024.  Uczniowie klas 4 – 6 nadal mogą kontynuować lub rozpocząć przygodę na kole informatycznym – MISTRZOWIE KODOWANIA, aby rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności  informatyczne:)

projekty uczniów: uruchom:)

Uczniowie wykorzystują program Scratch do tworzenia własnych animacji i gier. Jest również zabawa z robotami, które będą programowane w ­poznanej na kółku  aplikacji.

Od roku 2015/2016  powstają projekty tworzone przez uczniów, którzy uczestniczyli  w programie MISTRZOWIE KODOWANIA. Poznali program Scratch, który służy do tworzenia interaktywnych historii, gier, animacji i obrazków za pomocą skryptów układanych z gotowych bloków. Pracowaliśmy na wersji Scratch 2.0 bez konieczności dostępu do Internetuk